Beyaz TV İzle

İsim BeyazTV HD
Kategori Ulusal
Genel Merkezi Yenimahalle / ANKARA
İletişim info@beyaztv.com.tr
Telefon 0 312 333 33 00

2010 yılından evvel Ses TV olarak faaliyetlerini sürdüren kanal, 24 Mayıs 2010 tarihinde gösterim siyasetlerini değiştirerek Beyaz TV olarak tv hizmeti vermeye devam etti. Beyaz TV kimin diye merak ediyorsanız şayet, kanalın sahibi eski Ankara Belediye Lideri Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek'tir. Programları arasında seri sinema, tartışma/siyaset, spor, müzik-eğlence, iktisat, ömür & yemek, araba, sıhhat, diyanet, yeni, magazin, yavru, belgesel, seyahat, beyaz perde ve haber içerikli programlar bulunmaktadır. 

  Kanalın yüksek reytingli programlarını HD ve kesintisiz takip etmek için yukarıdaki kanalın izle butonuna tıklayabilirsiniz. 

Yayın Akışındaki Program Çeşitleri:  Haber, Cümbüş, seri, ömür, müsabaka, spor, canlı maç, canlılar ve bilim belgeselleri, yiyecek programları, seyahat ve yenilik programları.  TV rehberi olarak haftalık gösterim akışındaki programlar ve günlük serilerinden kimileri:  İş'te Vizyon, Dinamit, Son Kelam, Dinç Tuncel'le Beyaz TV Haftasonu Ana Haber, Erkan Tan Vakti

beyaz tv, canlı beyaz tv, hd canlı tv izle

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

ErTV İzle

Son Başlıklar

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş