Cnn Türk İzle

İsim CNNTURK HD
Kategori Haber
Genel Merkezi Bağcılar İstanbul
İletişim hukuk@cnnturk.com.tr
Telefon 0 212 413 54 49

CNN Türk, 1999 senesinde CNN ve Doğan Yayın Holding ortaklaşa iş ile kurulan bir haber kanalıdır. Kanal ilk Doğan Yayın Holding'e ilişik olan EKO TV karasal yayın frekansı üstünden gösterim yaşamına başlamış, ilk yayınlarını İngilizce'den Türkçe'ye çevrilen programlarla yayınlamıştır. 2009 yılına kadar EKO TV'nin frekansını kullanan CNN Türk, sonrasında TV5 kanalının karasal gösterim lisansını satın almış ve yayını çatı antenlerine de aktarmıştır. 

CNN Türk HD, 28 Mart 2013 yılında kuruldu. CNN Türk kanalı ile eş zamanlı yayın meydana getiren kanal Türksat 4A, D-Smart, KabloTV, Filbox, Türksat TKGS platformlarından izlenebilirliğini sürdürmektedir. 

Haber ağırlıklı yayın yaşamına geçindiren CNN Türk yayını akılı listesinde Belgesel, Ekonomi, Spor, Teknoloji, Dünya, Gündem ve bir çok konuyu gündem alan programlar yer almaktadır. 

CNN Türk'te hangi programlar yayınlanıyor?  10'dan Sonrası, 5N1K, Afiş; Ana Haber Ana Haber Hafta Sonu, Başka Bir Dünya Mümkün, Bilin Deneyin, Bugün Burada Hayat Var, Can'lı Tatlar, Çevre Dedektifi, Dijital Sanayi, Dünya Avucunuzda, Dünyanın 1001 Hali, Eğrisi Doğrusu, Fark Yaratanlar, Gece Görüşü, Gece Haberleri, Gündem Özel, Güne Merhaba, Günlük, Günün Ekonomisi, Hafta Sonu Hava Durumu, Hızlı Karar, Işıltılar, İşimiz Estetik, Mucize Yaşamlar, Ne Oluyor?, Özel Sektör, Para Dedektifi, Parametre, Sağlık Kontrolü, Şeffaf Oda, Seyirci Kalmayın, Sıra Dışı, Bir Gün, Spor Bülteni, Tarafsız Bölge, Teknoloji Her Yerde, Türkiye'nin Gündemi, Yeşil Doğa

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

ErTV İzle

Son Başlıklar

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş