Dream Tv İzle

İsim Dream Tv Canlı
Kategori Müzik
Genel Merkezi Bağcılar İstanbul

Dream TV Müziğin Kalbi

             Bundan ortalama tam 13 yıl evvel 2003 te Harika kanalın kapanması ile yayın hayatını adım atmıştır. 2010 yılında birinci logosunu almıştır. Yeni logosu ise sol üst bucakta mahal alıp çok minik ve fazlaca aleni renkli ve olup program içinde ne olduğu logonun altında kayan yazı ile gösterilmektedir.

             Dream tv 1 Haziran 2010 yılında şifresiz yayınına olan uydu yayanına dönmüştür. 2011 yılından itibaren ise İphone, İpad ve Nokia-Ovi formunda eserlerden izlenebilmektedir. Dream Tv Doğan Medya Kümesinin yabancı, Türkçe ve rop-rack müzik kanalı olarak tanınmaktadır. Kanalı kuran umumî gösterim direktörü ise Şafak Ongan olup müzik yöneticiliğini ise Ezgi Cantekin üstlenmiştir. 

            Ekim 2012 tarihinde 16:9 yayın formatına geçerek birebir 22012 yılının Kasım ayında Digitürk 99. Kanal da gösterim vermeye başlamış bulunmaktadır. Dream tv nin müzik programları konuttaki ses, Punkart, cok'en music, yüxexes ismi altında birçok program yayınlamaktadır. Lixix isminde programında ise medya kliplerinde Türkçe lafları ile yayınlanmaktadır. Kanalda müzik ve medya programları haricinde beyazperde sinemaları ve Türkiye’deki müzik şenliklerinin programları yayınlanmaktadır. Dream tv Hayalini izle sloganı ile Türkiye, Almanya Azerbaycan, Gürcistan Kıbrıs Cumhuriyeti memleketlerinde yayını izlenilebilmektedir.

          Dream tv yi ek olarak dreamtv.Com internet site adresinden dream tv izle linkini seçerek medya kliplerini izleyebilir ya da dreamtv.Com.Tr web televizyonu adresinden dream televizyon müzik diyanetle linkine girilerek günün her saatinde medya klipleri ve müzik programları takip edilmektedir. Pinkpop, Efes Pilsen One Love, Freshtival, Massive weekend Rock'ın Coke Sonisphere, Türküye 2011, Spice-up 2011 Vodofone Free Zone Fest 2011 formunda şenliklerde yapmış olduğu şenlikler arasında bölge verilmiştir.

Dream Tv Frekans,Dream Tv Müzik Diyanetle

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

FX Hd İzle

Son Başlıklar

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş