Kanal7 HD İzle

İsim Kanal7 HD
Kategori Ulusal
Genel Merkezi Eyüp/İstanbul
İletişim kanal7@kanal7.com
Telefon 0 212 437 80 80

Kanal 7, 1994 yılından bu devrana Türkiye televizyonlarında yayın hayatına devam ediyor. Yeni Yerküre Medya Kümesi bünyesinde faaliyetlerine geçindiren kanalın umumî yayın direktörü Zahid Akman'dır. Kanal 7'de, seri, çizgi seri, diyaneti programlar, hayat ve şimdiki programlar, haber ve münakaşa programları yayınlanıyor. 

Avrupa'da yaşayan Türk izleyecilere yönelik yayın yapan Kanal 7 Avrupa ise 9 kasım 2009 tarihinde yayım hayatına başladı. 

Kanal 7  izle:  Kanal 7 ile eş devirli yayın meydana getiren Kanal 7 HD kanalı ise 18 eylül 2014 tarihinde yayım ömrüne başladı. 

Kanalın yüksek reytingli programlarını HD ve kesintisiz izlemek için yukarıdaki kanalın izle butonuna tıklayabilirsiniz.  TV rehberi olarak haftalık gösterim akışındaki programlar ve günlük serilerinden kimileri: 

Elif, Ah Kalbim (Kumkum Bhagya), Kördüğüm (Uttaran), Yalancı Bahar (Madhubala),Sensiz Olmaz (Rangrasiya), Sil Baştan (Kill Me Heal Me), Feda (Secret Love), Benimsin (Benintehaa), Hz. Yusuf, Hz. Ömer, Kanal 7 Ana Haber

kanal 7 izle , canlı tv

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

TRT Müzik İzle

Yayın Akışı

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Son Başlıklar

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş