Tv8 Hd İzle

İsim Tv8 HD
Kategori Dizi-Film
Genel Merkezi Sarıyer / İstanbul
İletişim info@tv8.com.tr
Telefon 0 212 304 88 88

Kanal Hakkında Umumî Bilgiler

            Esaslı bir geçmişe sahip olan kanal, 22 Şubat 1999 tarihinde kurulmuş bulunmaktadır. Kanalın kuruculuğunu ve 2013 yılına kadar da sahipliğini MNG Medya Kümesi  üstlenmiştir. 2013 yılından bil itibar günümüze kadar da Acun Medya ekibi tarafından kanalın gösterim faaliyetleri sürdürülmektedir. Birinci kurulduğu yıllarda haber kanalı olarak yayın yapan kanal 2003 yılında çerçevesini genişleterek ulusal kanallar içinde girmiş bulunmaktadır.  2003 yılı itibari ile amblem ve format değişikliğine uğrayarak yayın portföyünü genişletmiş bulunmaktadır. Ama  13 Kasım 2013 yılında kanal el değiştirerek Acun Ilıcalı tarafınca satın alınmış olmaktadır.

            Kanal, Acun Ilıcalı tarafınca satın alındıktan sonrasında bizim memleketimizde en çokça izlenen kanallar arasında nokta almaya başlamış bulunmaktadır. Mehmet Nazif Günal devrinde kanal belirli yayınlar yapmış olduğu için ismi çokça duyulmamakta idi. Kanalın gösterim yaptığı programlar sayılı olduğundan öteki fazlaca izlenen kanallar seviyesinin altında kalmıştır. Lakin Acun Ilıcalı mahsusen sportif programlara yönelmek suretiyle kanalın çehresine yenilik getirmiş bulunmaktadır. 

            Haber kanalı olarak kurulan TV 8, günümüzde parti kanalı olarak gösterim yapmaktadır. Acun Ilıcalı kanalı aldıktan sonra kanalda haber programları istemediği için haber ile ilgili rastgele bir program yayını yapılmamaktadır. Yerküre liglerinden kimilerindeki maçlar haftalık olarak kanalda yayını yapılmaktadır. Mart 2016 itibariyle de NBA maçlarının da yayınını oluşturmaya başlamış bulunmaktadır. Kanaldaki sair tanınan programlar ise; Survivor, Bu Usul Benim, O Ses Türkiye üzere programlar da izleyicilerin monitör başına gelmesini sağlamaktadır. Bunlara ek olarak eski güldürü program ve şovlarının da yayını yapılmaktadır.

Tv8 hd izle ,tv8 kesintisiz izle,tv8 yayın akışı,tv8 izle mobil tv8 canlı izle,acun,izle tv8,survivor izle,

Şuanda Yayında Olanlar

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?

Kanal7 HD İzle

Yayın Akışı

Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Son Başlıklar

Henüz Bir İçerik Eklenmemiş